1410-L410-P3F1-E01-2.25A
- Manufacturer Part Number:
- 1410-L410-P3F1-E01-2.25A
- Part of Description:
- CIRC BRKR THRM
- Current Rating (Amps) :
- 2.25A
- Mounting Type :
- PCB
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V