R11-61-20.0A-B02EV
- Manufacturer Part Number:
- R11-61-20.0A-B02EV
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- None
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V