4230-T110-K0CU-63A
- Manufacturer Part Number:
- 4230-T110-K0CU-63A
- Part of Description:
- CIR BRK THERM-M 63A 240VAC/60VDC
- Stock Condition:
- 3
- Current Rating (Amps) :
- 63A
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V