4230-T110-K0CU-30A
- Manufacturer Part Number:
- 4230-T110-K0CU-30A
- Part of Description:
- CIR BRK THERM-M 30A 277VAC/60VDC
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V