1658-G41-02-P10-25A
- Manufacturer Part Number:
- 1658-G41-02-P10-25A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 25A 240VAC 28VDC
- Stock Condition:
- 744
- Current Rating (Amps) :
- 25A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V