1658-G41-02-P10-15A
- Manufacturer Part Number:
- 1658-G41-02-P10-15A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
- Stock Condition:
- 249
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V