R11-2-30.0A-34972-1
- Manufacturer Part Number:
- R11-2-30.0A-34972-1
- Part of Description:
- CIR BRKR 30A 125VAC 32VDC
- Approval Agency :
- UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V