GXR27000
- Manufacturer Part Number:
- GXR27000
- Part of Description:
- CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH
- Capacitance Range :
- 3.5 ~ 27pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.335" (8.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 1500 @ 1MHz
- Size / Dimension :
- 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
- Voltage - Rated :
- 200 V