1410-L210-L2F1-S02-2.5A
- Manufacturer Part Number:
- 1410-L210-L2F1-S02-2.5A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
- Stock Condition:
- 151
- Current Rating (Amps) :
- 2.5A
- Mounting Type :
- PCB
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V