GZL5R000
- Manufacturer Part Number:
- GZL5R000
- Part of Description:
- CAP TRIMMER 1.2-5PF 150V TH
- Capacitance Range :
- 1.2 ~ 5pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.197" (5.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 150 @ 1MHz
- Size / Dimension :
- 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
- Voltage - Rated :
- 150 V