PCA-7F-25-HL-3-G
- Manufacturer Part Number:
- PCA-7F-25-HL-3-G
- Part of Description:
- CONN FFC BOTTOM 25POS 0.3MM R/A
- FFC, FCB Thickness :
- 0.20mm
- Height Above Board :
- 0.039" (1.00mm)
- Number of Positions :
- 25
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.012" (0.30mm)
- Voltage Rating :
- 30V