TZR1Z1R5A001B00
- Manufacturer Part Number:
- TZR1Z1R5A001B00
- Part of Description:
- CAP TRIMMER 0.7-1.5PF 25V SMD
- Capacitance Range :
- 0.7 ~ 1.5pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 200 @ 200MHz
- Size / Dimension :
- 0.067" L x 0.059" W (1.70mm x 1.50mm)
- Voltage - Rated :
- 25 V