TZY2Z2R5A001R00
Manufacturer Part Number:
TZY2Z2R5A001R00
Part of Description:
CAP TRIMMER 0.65-2.5PF 25V SMD
Capacitance Range :
0.65 ~ 2.5pF
Height - Seated (Max) :
0.049" (1.25mm)
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Q @ Freq :
200 @ 200MHz
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Rated :
25 V