TZC3P200A310R00
- Manufacturer Part Number:
- TZC3P200A310R00
- Part of Description:
- CAP TRIMMER 5-20PF 100V SMD
- Capacitance Range :
- 5 ~ 20pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.067" (1.70mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Q @ Freq :
- 300 @ 1MHz
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Voltage - Rated :
- 100 V