CTZ3E-30C-W1-AF
Manufacturer Part Number:
CTZ3E-30C-W1-AF
Part of Description:
CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD
Capacitance Range :
4.5 ~ 30pF
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Q @ Freq :
300 @ 1MHz
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Voltage - Rated :
25 V