XW5G-P1.5-1.1-2
Manufacturer Part Number:
XW5G-P1.5-1.1-2
Part of Description:
GRD TB PUSHIN 1.5MM 1:1 2TIER
Number of Levels :
2
Number of Positions :
4
Terminal - Width :
3.5mm
Voltage - IEC :
500V
Voltage - UL :
600V