XW5T-P2.5-1.1-2BL
Manufacturer Part Number:
XW5T-P2.5-1.1-2BL
Manufacturer/Brand:
Omron Automation
Part of Description:
TERM BLK PSHIN 2.5MM 1:1 2TIER B
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Din Rail, Channel
Color :
Blue
Current - IEC :
22 A
Current - UL :
Disconnect Type :
Features :
Fuse Type :
Number of Levels :
2
Number of Positions :
4
Product Status :
Active
Terminal - Width :
5.2mm
Termination Style :
Push In
Type :
Feed Through
Voltage - IEC :
500V
Voltage - UL :
600V