XW5G-P1.5-1.1-1
Manufacturer Part Number:
XW5G-P1.5-1.1-1
Manufacturer/Brand:
Omron Automation
Part of Description:
GRD TB PUSHIN 1.5MM 1:1 1TIER
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Din Rail, Channel
Color :
Green, Yellow
Current - IEC :
Current - UL :
Disconnect Type :
Features :
Fuse Type :
Number of Levels :
1
Number of Positions :
2
Product Status :
Active
Terminal - Width :
3.5mm
Termination Style :
Push In
Type :
Ground, Earth
Voltage - IEC :
500V
Voltage - UL :
600V