XW5G-P1.5-2.2-1
Manufacturer Part Number:
XW5G-P1.5-2.2-1
Part of Description:
GRD TB PUSHIN 1.5MM 2:2 1TIER
Number of Positions :
4
Terminal - Width :
3.5mm
Voltage - IEC :
500V
Voltage - UL :
600V