XW5G-P2.5-1.1-1
Manufacturer Part Number:
XW5G-P2.5-1.1-1
Part of Description:
GRD TB PUSHIN 2.5MM 1:1 1TIER
Stock Condition:
5
Number of Positions :
2
Terminal - Width :
5.2mm
Voltage - IEC :
800V
Voltage - UL :
600V