XW5T-S2.5-1.1-2
Manufacturer Part Number:
XW5T-S2.5-1.1-2
Manufacturer/Brand:
Omron Automation
Part of Description:
TERMBLK SCREW 2.5MM 1:1 2TIER
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Din Rail, Channel
Color :
Gray
Current - IEC :
24 A
Current - UL :
20 A
Disconnect Type :
Features :
Fuse Type :
Number of Levels :
2
Number of Positions :
4
Product Status :
Active
Terminal - Width :
5.0mm
Termination Style :
Screw
Type :
Feed Through
Voltage - IEC :
500V
Voltage - UL :
600V