XW5T-S70-1.1-1
- Manufacturer Part Number:
- XW5T-S70-1.1-1
- Part of Description:
- TERMBLK SCREW 70MM 1:1 1TIER
- Stock Condition:
- 60
- Color :
- Gray
- Current - IEC :
- 179 A
- Current - UL :
- 175 A
- Number of Levels :
- 1
- Terminal - Width :
- 24.0mm
- Voltage - IEC :
- 800V
- Voltage - UL :
- 600V