XW5T-S35-1.1-1BL
Manufacturer Part Number:
XW5T-S35-1.1-1BL
Manufacturer/Brand:
Omron Automation
Part of Description:
TB SCREW 35MM 1:1 1TIER BLUE
Stock Condition:
104
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Din Rail, Channel
Color :
Blue
Current - IEC :
124 A
Current - UL :
150 A
Disconnect Type :
Features :
Fuse Type :
Number of Levels :
1
Number of Positions :
2
Product Status :
Active
Terminal - Width :
16.0mm
Termination Style :
Screw
Type :
Feed Through
Voltage - IEC :
800V
Voltage - UL :
600V