M80-5000000MA-11-316-00-000
- Manufacturer Part Number:
- M80-5000000MA-11-316-00-000
- Part of Description:
- CONN PLUG 11POS CRIMP GOLD
- Cable Termination :
- Crimp
- Connector Type :
- Plug
- Contact Type :
- Male Pin, Coaxial
- Fastening Type :
- Screw Lock
- Features :
- Jackscrews, Polarizing Key
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 11
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.157" (4.00mm)