M80-4000000FG-03-328-00-000
- Manufacturer Part Number:
- M80-4000000FG-03-328-00-000
- Part of Description:
- CONN RCPT 3P CRIMP/SOLDER 18AWG
- Cable Termination :
- Crimp and Solder
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Positions :
- 3
- Pitch :
- 0.157" (4.00mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Row Spacing :
- Wire Gauge :
- 18 AWG