M80-4000000FG-03-326-00-000
- Manufacturer Part Number:
- M80-4000000FG-03-326-00-000
- Part of Description:
- CONN RCPT 3POS SOLDER 14AWG GOLD
- Cable Termination :
- Solder
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Positions :
- 3
- Pitch :
- 0.157" (4.00mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Row Spacing :
- Wire Gauge :
- 14 AWG