M80-4000000FG-03-309-00-000
- Manufacturer Part Number:
- M80-4000000FG-03-309-00-000
- Part of Description:
- CONN RCPT 3POS CRIMP AND SOLDER
- Cable Termination :
- Crimp and Solder
- Contact Type :
- Female Socket, Coaxial
- Mounting Type :
- Panel Mount, Right Angle
- Number of Positions :
- 3
- Pitch :
- 0.157" (4.00mm)