M80-4000000F1-08-PF5-00-000
- Manufacturer Part Number:
- M80-4000000F1-08-PF5-00-000
- Part of Description:
- CONN RCPT 8POS SOLDER 10AWG GOLD
- Stock Condition:
- 7
- Cable Termination :
- Solder
- Fastening Type :
- Screw Lock
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 8
- Pitch :
- 0.157" (4.00mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- Wire Gauge :
- 10 AWG