M83-LFD1F2N54-0000-000
- Manufacturer Part Number:
- M83-LFD1F2N54-0000-000
- Part of Description:
- CONN RCPT 54POS CRIMP 22AWG GOLD
- Stock Condition:
- 24
- Number of Positions :
- 54
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)
- Row Spacing :
- 0.079" (2.00mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG