44A0121-22-9/945
Manufacturer Part Number:
44A0121-22-9/945
Jacket (Insulation) Diameter :
0.094" (2.38mm)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
22 AWG