813-S1-070-10-015101
- Manufacturer Part Number:
- 813-S1-070-10-015101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 70POS PCB
- Number of Contacts :
- 70
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)