811-S1-061-10-015101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-061-10-015101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 61POS PCB
- Number of Contacts :
- 61
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)