811-S1-047-10-016101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-047-10-016101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 47POS PCB
- Number of Contacts :
- 47
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)