811-S1-046-10-017101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-046-10-017101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 46POS PCB
- Number of Contacts :
- 46
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)