811-S1-038-10-015101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-038-10-015101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 38POS PCB
- Number of Contacts :
- 38
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)