811-S1-034-10-016101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-034-10-016101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 34POS PCB
- Number of Contacts :
- 34
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)