811-S1-028-10-015101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-028-10-015101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 28POS PCB
- Number of Contacts :
- 28
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)