811-S1-026-10-016101
- Manufacturer Part Number:
- 811-S1-026-10-016101
- Part of Description:
- CONN SPRING PISTON 26POS PCB
- Number of Contacts :
- 26
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)