S133025T-24.000-R
Manufacturer Part Number:
S133025T-24.000-R
Manufacturer/Brand:
Aker Technology USA
Part of Description:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Stock Condition:
1,000
Manufacturer :
Aker Technology USA
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
7mA
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
HCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V