GJM0335C1H3R0WB01D
Manufacturer Part Number:
GJM0335C1H3R0WB01D
Part of Description:
CERAMIC CAP MLCC HIGH-Q 125C
Capacitance :
3 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Thickness (Max) :
0.013" (0.33mm)
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
50V