TLSM-L50HM33ST1-133.000M
Manufacturer Part Number:
TLSM-L50HM33ST1-133.000M
Manufacturer/Brand:
Transko
Part of Description:
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Stock Condition:
230
Manufacturer :
Transko
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency :
133 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.063" (1.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V