510BBA156M250BAGR
Manufacturer Part Number:
510BBA156M250BAGR
Manufacturer/Brand:
Skyworks Solutions, Inc.
Part of Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Stock Condition:
2,061
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
23mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.050" (1.28mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V