ABM10W-30.3200MHZ-4-B2U-T3
Manufacturer Part Number:
ABM10W-30.3200MHZ-4-B2U-T3
Part of Description:
CRYSTAL 30.3200MHZ 4PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
30.32 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance :
4pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)