G125-3042096L4
Manufacturer Part Number:
G125-3042096L4
Part of Description:
CONN HDR HSG 20POS 1.25MM
Stock Condition:
97
Fastening Type :
Latch Lock
Number of Positions :
20
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)