G125-3042096L0
Manufacturer Part Number:
G125-3042096L0
Part of Description:
CONN HDR HSG 20POS 1.25MM
Stock Condition:
100
Number of Positions :
20
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)