G125-3042696L0
Manufacturer Part Number:
G125-3042696L0
Part of Description:
CONN HDR HSG 26POS 1.25MM
Stock Condition:
832
Number of Positions :
26
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)