XSCGGCNANF-24.576000
Manufacturer Part Number:
XSCGGCNANF-24.576000
Manufacturer/Brand:
Taitien
Part of Description:
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.055" (1.40mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)