21458-22-2-0500-0102-1-TS
- Manufacturer Part Number:
- 21458-22-2-0500-0102-1-TS
- Part of Description:
- CABLE 2COND 22AWG BLK/WHITE 500'
- Stock Condition:
- 4
- Conductor Strand :
- 17/0.0063"
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.126" (3.20mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.0150" (0.381mm)
- Jacket Color :
- Black, White
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 80°C
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 22 AWG