SXT14418FB07-3.6864M
Manufacturer Part Number:
SXT14418FB07-3.6864M
Part of Description:
CRYSTAL 3.6864M 18PF SMD
Stock Condition:
1,000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Frequency :
3.6864 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)