SXT14418DA38-14.31818M
Manufacturer Part Number:
SXT14418DA38-14.31818M
Part of Description:
CRYSTAL 14.31818M 18PF SMD
Stock Condition:
1,000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
14.31818 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)